Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження двигуна OPEL Vivaro 2.0 CDTI 01-2006> (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
46131281912

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
58498
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AHE | 123212 | AUTOGAMMA | 107449 | AVA COOLING | RT2601 |
| AVA COOLING | RTA2601 | Behr Hella Service | 8MK376777534 | EACLIMA | 31R60161 |
| FAST | FT55569 | FRIGAIR | 01093130 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 4406359 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 93865588 | GM Korea | 93865588 | HELLA | 8MK376777534 |
| JDEUS | M0201280 | JPN | 60C9047JPN | KALE OTO RADYATOR | 347250 |
| KNECHT | CR1591000S | MAHLE | CR1591000S | MAXGEAR | AC265481 |
| MOTRIO | 8660006130 | Nissan | 214109682R | Nissens | 63124 |
| NRF | 58498 | OPEL | 4406359 | OPEL | 93865588 |
| PRASCO | OP934R007 | PRASCO | RT2601 | PRASCO | RTA2601 |
| RENAULT | 214109682R | RENAULT | 93865588 | SATO TECH | R12638 |
| THERMOTEC | D7R047TT | TitanX | RD369007 | Valeo | 735599 |
| Van Wezel | 43002601 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 58498 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 780 мм |
| Ширина ядра радіатора | 460 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | NRF |
| Вага (кг) | 1.50000 |
| Висота паковання | 500 |
| Довжина паковання | 1200 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131281912 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 150 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 7 473 ₴


