Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження HYUNDAI TUCSON (JM) (04-) AT (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
46131235436

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
675015
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ACKOJA | A53600003 | AHE | 112084 | AVA COOLING | HY2130 |
| AVA COOLING | HYA2130 | AVA COOLING | KA2251 | AVA COOLING | HY2127 |
| AVA COOLING | HY2210 | Behr Hella Service | 8MK376763674 | EACLIMA | 31R28046 |
| EACLIMA | 31R36065 | HELLA | 8MK376763674 | KALE OTO RADYATOR | 347850 |
| LYNXAUTO | RB1073 | MAGNETI MARELLI | 350213173300 | MAHLE | CR1334000S |
| MANDO CORPORATION, SEOUL | HC253102E100 | MANDO CORPORATION, SEOUL | DC253102E100 | MANDO CORPORATION, SEOUL | DC253102E101 |
| MAXGEAR | AC274774 | Mobis | 253102E170 | Mobis | 253102E100 |
| Nissens | 67479 | Nissens | 675003 | NPS | H156I27 |
| NRF | 53342 | NRF | 53192 | ORDONEZ | 2060351 |
| PRASCO | HY2130 | PRASCO | KA2251 | PRASCO | HYA2130 |
| SAKURA | 32211011 | SAKURA Automotive | 32211011 | TEMPEST | TP15675003 |
| VAICO | V53600003 | Valeo | 735543 | Van Wezel | 82002130 |
| Van Wezel | 82002210 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 675015 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 458 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 3.50000 |
| Висота паковання | 170 |
| Довжина паковання | 700 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131235436 |
| Негабарит | Негабарит |
| Ширина паковання | 1100 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 5 114 ₴


