Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Радіатор охолодження HYUNDAI ACCENT (MC) (05-) 1.4-1.6 MT (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
46131134520

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
53822
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AHE | 112063 | AKS DASIS | 560028N | ASHUKI | Y55155 |
| AUTOGAMMA | 105046 | AVA COOLING | HY2188 | Behr Hella Service | 8MK376754551 |
| Blue Print | ADG098103 | BSG | BSG40520015 | DIEDERICHS | 8683305 |
| DIEDERICHS | DCM3702 | FENOX | RC00050 | FRIGAIR | 01283108 |
| HELLA | 8MK376754551 | IWIS | PRD2684 | JDEUS | 054M31 |
| KAGER | 314306 | KALE OTO RADYATOR | 357900 | KALE OTO RADYATOR | 358000 |
| KOYORAD | PL812453 | MANDO CORPORATION, SEOUL | HC253101E001 | Mobis | 253101E000 |
| Mobis | 253101E001 | Nissens | 67503 | Nissens | 67509 |
| PARTS MALL | HCCRA071 | PEMEBLA | 27301 | PROFIT | PR1804A1 |
| PROFIT | PR1807A5 | Stellox | 1026614SX | TEMPEST | TP1567509MT |
| Valeo | 735586 | Van Wezel | 82002188 | WILMINK | WG1722629 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Hyundai ACCENT III (MC) | Радіатор Hyundai ACCENT III СЕДАН (MC) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 53822 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 370 мм |
| Глибина ядра радіатора | 15 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | NRF |
| Вага (кг) | 3.85100 |
| Висота паковання | 140 |
| Довжина паковання | 580 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131134520 |
| Негабарит | Негабарит |
| Товщина (мм) | 15 |
| Ширина паковання | 720 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 3 824 ₴


