Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження двигуна OPEL Astra 98- (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
46131129655

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
53628A
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 0370170022 | AHE | 121061 | AUTOGAMMA | 102220 |
| AVA COOLING | OL2272 | AVA COOLING | OL2257 | AVA COOLING | OL2256 |
| AVA COOLING | OL2272 | AVA COOLING | OLA2256 | AVA COOLING | VN2206 |
| BEHR | 8MK376720421 | Behr Hella Service | 8MK376720421 | Denso | DRM20082 |
| DIEDERICHS | 8125229 | EACLIMA | 31R54184 | EQUAL QUALITY | RM0181 |
| FENOX | RC00057 | FORD | 1300213 | FRIGAIR | 01073099 |
| FRIGAIR | 01073078 | GENERAL MOTORS | 1300187 | GM | 1300187 |
| GM | 1300213 | GM | 90570725 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 56001321 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 90570725 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 90770725 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 9202496 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 1300187 | GM Korea | 1300187 | GM Korea | 90570725 |
| GM Korea | 1300213 | HELLA | 8MK376720421 | IWIS | PRD1544 |
| JDEUS | RA0200760 | LORO | 0370170022 | MAGNETI MARELLI | 350213192800 |
| MagnetiMarelli | 359000300120 | MAHLE | CR637000S | MAXGEAR | AC213409 |
| Nissens | 630051 | Nissens | 63005A | Nissens | 632481 |
| Nissens | 63248A | Nissens | 699995 | Nissens | 63016 |
| Nissens | 691447 | Nissens | 63005 | NPS | DRM20082 |
| NRF | 53628A | NRF | 53628 | NRF | 53406 |
| NRF | 53629 | OPEL | 56001321 | OPEL | 90570725 |
| OPEL | 90770725 | OPEL | 9202496 | PATRON | PRS3652 |
| PRASCO | OL2256 | PRASCO | OP017R005 | PRASCO | OLA2256 |
| SATO TECH | R20106 | SOMORA | 211744 | Stellox | 1025163SX |
| TEMPEST | TP1563016 | THERMOTEC | D7X001TT | TYC | 7250021 |
| Valeo | 732724 | Van Wezel | 37002272 | Van Wezel | 37002256 |
| Van Wezel | 58002206 | Van Wezel | 37002257 | WILMINK | WG1722464 |
| WILMINK | WG1722465 | Форма | FP52A314 | Форма | FP52A314X |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 53628A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 543 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | NRF |
| Вага (кг) | 3.22000 |
| Висота паковання | 110 |
| Довжина паковання | 470 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131129655 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Негабарит | Негабарит |
| Ширина паковання | 880 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 2 391 ₴


