Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Радіатор охолодження HYUNDAI TUCSON / KIA SPORTAGE III (09-) (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
6113947984

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
675022
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Конструкція радіатора: |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AHE | 112090 | AKS DASIS | 560078N | ASHUKI | Y55168 |
| AUTOGAMMA | 107120 | AVA COOLING | HY2282 | AVA COOLING | HY2282 |
| Behr Hella Service | 8MK376790451 | Denso | DRM41007 | DIEDERICHS | DCM3719 |
| EACLIMA | 31R28082 | HELLA | 8MK376790451 | IWIS | PRD2700 |
| MAHLE | CR1892000S | Mobis | 253102Y010 | Nissens | 675022 |
| NRF | 53053 | PEMEBLA | 2Y30N | PRASCO | HN804R009 |
| PRASCO | HY2282 | SATO TECH | R12739 | Van Wezel | 82002282 |
| WILMINK | WG1721996 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Hyundai |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 675022 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 485 мм |
| Ширина ядра радіатора | 468 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35, Carens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 7.00000 |
| Висота паковання | 600 |
| Довжина паковання | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6113947984 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Негабарит | Негабарит |
| Ширина паковання | 600 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 7 417 ₴


