Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Радіатор охолодження Hyundai I30 09-/Kia Ceed 06- (вир-во Van Weze)

КОД ТОВАРУ
61131124274

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
82002181
(Van Wezel)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 560033N | ASHUKI | Y55162 | AUTOGAMMA | 105049 |
| AVA COOLING | HY2181 | AVA COOLING | HY2181 | Behr Hella Service | 8MK376763321 |
| Blue Print | ADG098111 | DIEDERICHS | DCM3698 | HELLA | 8MK376763321 |
| JDEUS | 054M29 | KAGER | 314422 | KLOKKERHOLM | 3135302181 |
| LORO | 0240170010B | Mobis | 253102H600 | Mobis | 253102L600 |
| Nissens | 675016 | NPS | H156I52 | PEMEBLA | 2L30N1 |
| Quinton Hazell | QER1677 | SOMORA | 138040B | Stellox | 1026546SX |
| VAICO | V52600002 | Valeo | 735504 | WILMINK | WG1722045 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Hyundai I30 УНИВЕРСАЛ (FD) | Радіатор Hyundai i30 (FD) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 82002181 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 450 мм |
| Ширина ядра радіатора | 455 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Ceed, I30, Pro Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 3.73000 |
| Висота паковання | 150 |
| Довжина паковання | 570 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 61131124274 |
| Негабарит | Негабарит |
| Розмір решітки | 450 - 455 - 27 |
| Ширина паковання | 670 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 4 261 ₴


