Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Радіатор охолодження двигуна OPEL Vectra 88- (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
46131129419

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
50219A
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUTOGAMMA | 101325 | AUTOMEGA | 1113000180 | AVA COOLING | OL2220 |
| AVA COOLING | OLA2220 | AVA COOLING | OLA2244 | AVA COOLING | VN2204 |
| Delphi Poland S.А. | 52405110 | Delphi Poland S.А. | 52479099 | FORD | 1300240 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 24402888 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 52464524 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 52464573 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 52479099 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 52479101 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 52484607 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 52492106 | IWIS | PRD1530 | KALE OTO RADYATOR | 134100 |
| KNECHT | 01158N1 | MagnetiMarelli | 350213755000 | MAXGEAR | AC297856 |
| Nissens | 630121 | Nissens | 63077 | Nissens | 630771 |
| Nissens | 63077A | NRF | 50570 | NRF | 53405 |
| NRF | 53404 | OPEL | 52479101 | OPEL | 52484607 |
| OPEL | 52492106 | OPEL | 24402888 | OPEL | 1300240 |
| OPEL | 52464524 | OPEL | 52464573 | OPEL | 52479099 |
| Quinton Hazell | QER1699 | THERMOTEC | D7X044TT | TYC | 7250004R |
| Valeo | 731847 | Valeo | 732532 | Van Wezel | 58002204 |
| Van Wezel | 37002220 | WILMINK | WG1721166 | WILMINK | WG1721167 |
| Форма | FP52A284 | Форма | FP52A284X |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 50219A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | NRF |
| Вага (кг) | 4.33500 |
| Висота паковання | 125 |
| Довжина паковання | 470 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131129419 |
| Негабарит | Негабарит |
| Ширина паковання | 830 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 2 884 ₴


