Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Радіатор охолодження двигуна OPEL Astra 98- (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
46131129654

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
55351
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Підігрів / охолодження |
|
|
| Якість/клас |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AHE | 121062 | AHE | 121062A | AKS DASIS | 151990N |
| ASAM | 71862 | AUTOGAMMA | 102229 | AUTOMEGA | 3013000407 |
| AVA COOLING | OLA2329 | AVA COOLING | OL2329 | Behr Hella Service | 8MK376713011 |
| Behr Hella Service | 8MK376713014 | BERNHARDT | DR63003A | Denso | DRM20016 |
| DIEDERICHS | 8180509 | DIEDERICHS | DCM2647 | EQUAL QUALITY | RM0803 |
| FORD | 1300407 | FORD | 1300210 | FRIGAIR | 01073056 |
| FRIGAIR | 01073104 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 9157938 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 9192607 |
| HELLA | 8MK376713011 | HELLA | 8MK376713014 | IWIS | PRD1563 |
| JDEUS | RA0200810 | KAGER | 310815 | KALE OTO RADYATOR | 138300 |
| KLOKKERHOLM | 5051302329 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1551925 | LORO | 0370170083 |
| MagnetiMarelli | 350213965000 | MAXGEAR | AC282244 | Nissens | 63003A |
| NPS | DRM20016 | OPEL | 1300210 | OPEL | 1300407 |
| OPEL | 9157938 | OPEL | 9192607 | ORDONEZ | 2065046 |
| ORDONEZ | 2060267 | PATRON | PRS3584 | Quinton Hazell | QER2264 |
| SOMORA | 211749 | Stellox | 1025387SX | THERMOTEC | D7X062TT |
| TYC | 7250040R | VAICO | V40602057 | Valeo | 234388 |
| Valeo | 734388 | Van Wezel | 37002329 | WILMINK | WG1722952 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Opel ASTRA G НАКЛОННАЯ ЗАДНЯЯ ЧАСТЬ (T98) | Радіатор Opel ASTRA G СЕДАН (T98) | Радіатор Opel ZAFIRA A ВЕН (T98) |
| Радіатор Opel ASTRA G УНИВЕРСАЛ (T98) | Радіатор Opel ASTRA G КАБРИОЛЕТ (T98) | Радіатор Opel ASTRA G КУПЕ (T98) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 55351 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 366 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | NRF |
| Вага (кг) | 5.80000 |
| Висота паковання | 140 |
| Довжина паковання | 510 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131129654 |
| Негабарит | Негабарит |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Товщина (мм) | 42 |
| Ширина паковання | 900 |
| Якість/клас | EASY FIT |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 5 227 ₴


