Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Радіатор охолодження двигуна (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
46131129519

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
58294
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Підігрів / охолодження |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AHE | 121112 | AHE | 121112A | AKS DASIS | 152007N |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 1300247 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 1300274 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 24418342 |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 24418344 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 51770411 | AUTOGAMMA | 103238 |
| AUTOGAMMA | 103978 | AVA COOLING | OLA2341 | AVA COOLING | OL2341 |
| Behr Hella Service | 8MK376700441 | Behr Hella Service | 8MK376771211 | CADILLAC | 12805057 |
| Denso | DRM20089 | DIEDERICHS | DCM2654 | DIEDERICHS | DCM2705 |
| EQUAL QUALITY | RM0396 | FRIGAIR | 01073079 | GM | 1300274 |
| GM | 1300247 | GM | 24418342 | GM | 24418344 |
| GM | 51770411 | GM Korea | 1300274 | GM Korea | 51770411 |
| GM Korea | 24418344 | GM Korea | 24418342 | GM Korea | 1300247 |
| HELLA | 8MK376771211 | HELLA | 8MK376700441 | IWIS | PRD1624 |
| IWIS | PRD1569 | JDEUS | RA0200900 | KAGER | 310820 |
| KLOKKERHOLM | 5078302341 | LORO | 0370170081 | Nissens | 63023 |
| Nissens | 63023A | Nissens | 64074 | NPS | DRM20089 |
| OPEL | 1300247 | OPEL | 1300274 | ORDONEZ | 2065019 |
| Quinton Hazell | QER2585 | SAAB | 12805057 | SAAB | 51770411 |
| SAAB | 24418344 | SAAB | 24418342 | SAAB | 1300274 |
| SAAB | 1300247 | SOMORA | 210640C | Stellox | 1026001SX |
| THERMOTEC | D7X027TT | Valeo | 732878 | Valeo | 732947 |
| Van Wezel | 37002341 | Van Wezel | 37002559 | Van Wezel | 37002341 |
| WILMINK | WG1723261 | Форма | FP52A300 | Форма | FP52A300X |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Fiat CROMA (194_) | Радіатор Opel SIGNUM НАКЛОННАЯ ЗАДНЯЯ ЧАСТЬ (Z03) | Радіатор Opel VECTRA C (Z02) |
| Радіатор Opel VECTRA C GTS (Z02) | Радіатор Opel VECTRA C УНИВЕРСАЛ (Z02) | Радіатор SAAB 9-3 (YS3F) |
| Радіатор SAAB 9-3 УНИВЕРСАЛ (YS3F) | Радіатор SAAB 9-3 КАБРИОЛЕТ (YS3F) | Радіатор SAAB 9-3X |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 58294 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Saab, Cadillac |
| Сумісність з моделлю | Signum, 9-3X, Croma, 9-3, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | NRF |
| Вага (кг) | 6.30000 |
| Висота паковання | 500 |
| Довжина паковання | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131129519 |
| Негабарит | Негабарит |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Товщина (мм) | 34 |
| Ширина паковання | 900 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 5 745 ₴


