Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Радіатор охолодження P206 11/14/16 MT/AT-AC(вир-во Van Wezel)

КОД ТОВАРУ
6913944732

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
40002189
(Van Wezel)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 106150 | 4SEASONS | 106147 | 4SEASONS | 106136 |
| 4SEASONS | 106131 | 4SEASONS | 122053 | 4SEASONS | 106109 |
| 4SEASONS | 106153 | 4SEASONS | 106152 | 4SEASONS | 122051 |
| 4SEASONS | 106170 | 4SEASONS | 106155 | 4SEASONS | 106123 |
| 4SEASONS | 106107 | 4SEASONS | 106070 | 4SEASONS | 106069 |
| 4SEASONS | 106056 | 4SEASONS | 106154 | 4U | 31047PU |
| 4U Autoparts | 31047PU | AKG | 47900130000 | AKG | 47890090000 |
| AKG | 47890100000 | AKG | 47890110000 | AKG | 47890130000 |
| AKG | 47900120000 | AKG | 47900140000 | AKG | 47900150000 |
| AKS DASIS | 061090N | AKS DASIS | 061040N | AKS DASIS | 160064N |
| AKS DASIS | 160700N | AKS DASIS | 160101N | AKS DASIS | 160091N |
| AKS DASIS | 160089N | AKS DASIS | 060057N | AKS DASIS | 061030N |
| AKS DASIS | 160088N | AKS DASIS | 161470N | AKS DASIS | 160087N |
| AKS DASIS | 160086N | AKS DASIS | 061120N | AKS DASIS | 0700531 |
| AKS DASIS | 0700271 | AKS DASIS | 0700221 | AKS DASIS | 0700101 |
| AKS DASIS | 061210N | AKS DASIS | 061150N | AKS DASIS | 1510901 |
| AKS DASIS | 0714701 | AKS DASIS | 0700881 | AKS DASIS | 0700871 |
| AKS DASIS | 0700861 | AKS DASIS | 0700641 | AKS DASIS | 060053N |
| AKS DASIS | 160073N | AKS DASIS | 160053N | AKS DASIS | 160027N |
| AKS DASIS | 160022N | ALANKO | 533123 | ARD | 310890 |
| ARD | PEUG5570 | AURADIA | 103997 | AURADIA | KPE403 |
| AUTOGAMMA | 103086 | AUTOGAMMA | 103564 | AUTOGAMMA | 101232 |
| AUTOGAMMA | 103997 | AUTOGAMMA | 103591 | AUTOGAMMA | 103378 |
| AUTOGAMMA | 101329 | AUTOGAMMA | 102267 | AUTOGAMMA | 103563 |
| AUTOGAMMA | 103090 | AUTOGAMMA | 103566 | AUTOGAMMA | 103091 |
| AVA COOLING | PE2189 | AVA COOLING | PE2243 | AVA COOLING | PEA2189 |
| AVA COOLING | PE2300 | BBR Automotive | 0276001881 | BEHR | 8MK376717534 |
| BEHR | 8MK376717531 | BEHR | 8MK376771511 | BEHR | 8MK376718054 |
| BEHR | 8MK376750241 | Behr Hella Service | 8MK376771511 | Behr Hella Service | 8MK376750241 |
| Behr Hella Service | 8MK376718054 | Behr Hella Service | 8MK376717534 | Behr Hella Service | 8MK376717531 |
| BSG | BSG70520004 | Denso | DFP0106 | Denso | DRM21034 |
| Denso | DRM21021 | EACLIMA | 31R55042 | EQUAL QUALITY | RM0226 |
| FRIGAIR | 01039062 | FRIGAIR | 01033062 | FRIGAIR | 01083071 |
| FRIGAIR | 01083035 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Peugeot 206 Наклонная задняя часть (2A/C) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 40002189 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 380 мм |
| Ширина ядра радіатора | 545 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 206 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 2.96500 |
| Висота паковання | 90 |
| Довжина паковання | 530 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6913944732 |
| Негабарит | Негабарит |
| Розмір решітки | 380 - 550 - 18 |
| Ширина паковання | 600 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 2 241 ₴


