Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Фільтр повітр. CHEVROLET LACETTI (вир-во Hengst) E748L

КОД ТОВАРУ
46102261

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E748L
(HENGST FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63144 | ACDelco | 19347467 | ALCO FILTER | MD8124 |
| AMC Filter | DA749 | ASAM | 70337 | ASHIKA | 2003331 |
| ASHUKI | 03969090 | ATLAS COPCO | TA10193 | AUTOMEGA | 180069010 |
| AVS AUTOPARTS | PA225 | Blue Print | ADG02248 | BORG & BECK | BFA2297 |
| BOSCH | 0986AF2073 | BOSCH | F026400163 | CHAMPION | CAF100802P |
| COMLINE | CDW12113 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7582 | DENCKERMANN | A140502 |
| DENCKERMANN | A140502 | DIAMAX | DA2684 | DJ PARTS | FA1555 |
| FENOX | FAI104 | FI.BA filter | FA366 | FILTRON | AP0826 |
| Finwhale | AF612 | FRAM | AF3981 | FRAM | CA10519 |
| GM | 96553450 | GM | 96553450D | GM | P96553450 |
| GM | 42390442 | GM | 6553450 | GM | 96533450 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 42390442 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 6553450 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96533450 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96553450 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | P96553450 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96553450D |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96553450 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 42390442 | GM Korea | 42390442 |
| GM Korea | P96553450 | GM Korea | 96553450D | GM Korea | 96533450 |
| GM Korea | 6553450 | GOODWILL | AG617 | GOODWILL | AG6172 |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320909 | HOFFER | 18170 | Interparts | IPAD016 |
| IPS Parts | IFA3348 | IWIS | LAT543 | Japanparts | FA331S |
| Japanparts | JFA331S | JAPKO | 20331 | JC PREMIUM | B20016PR |
| JP GROUP | 6318600409 | JS ASAKASHI | A0438 | KAGER | 120641 |
| KAISHIN | A10074 | KAMOKA | F223001 | KAVO PARTS | DA749 |
| KNECHT | LX2679 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1718335 | LEINA | QF36A00082 |
| LUCAS FILTERS | LFAF174 | LYNX | LA1383 | M-Filter | K742 |
| MagnetiMarelli | 154703896260 | MANDO CORPORATION, SEOUL | EAF00115T | MANN-FILTER | C3028 |
| MAPCO | 60508 | MASTER-SPORT | 3028LFPCSMS | MASUMA | MFAE400 |
| MAXGEAR | 260500 | MDR | MAF3331 | MEAT&DORIA | 18170 |
| MECAFILTER | ELP9265 | MEYLE | 29123210002 | MOTAQUIP | VFA1122 |
| MULLER FILTER | PA3144 | NIPPARTS | J1320909 | NPS | D132O17 |
| ONNURI | GFAD016 | OPEN PARTS | EAF324710 | PARTS MALL | PAC024 |
| PARTS MALL | PAC024 | PATRON | PF1429 | PROFIT | 15122101 |
| PURFLUX | A1487 | Q-fix | Q0810939 | Quinton Hazell | QFA0865 |
| RIDER | RDWL7129WA9440S | RIDER | RD1340WA9440 | RIDER | REC130169 |
| RIDER | RD1340WA9440 | RIDER | RDWL7129WA9440 | SAKURA | A8903 |
| SAKURA | 1718335 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Chevrolet LACETTI (J200) | Фільтр Chevrolet NUBIRA универсал | Фільтр Chevrolet NUBIRA седан |
| Фільтр Daewoo LACETTI Наклонная задняя часть (KLAN) | Фільтр Daewoo NUBIRA WAGON (J200) | Фільтр Daewoo NUBIRA СЕДАН (J200) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E748L |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Gentra, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | HENGST FILTER |
| Вага (кг) | 0.37000 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 230 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 46102261 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 310 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 413 ₴


