Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Фільтр повітряний OPEL MOVANO, RENAULT MASTER 02- (вир-во BOSCH)

КОД ТОВАРУ
6910749

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
F026400014
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60171 | AC | A1279C | AC | PC2441E |
| AC | PC1093 | ACDelco | PC2441E | ALCO FILTER | MD9514 |
| ALPHA FILTER | AF1702s | AMC | NA2627 | AMC Filter | NA2627 |
| ASHIKA | 2001133 | ASHUKI | 03966401 | AUTOMEGA | 180031610 |
| AUTOMEGA | 3044160392 | AVS AUTOPARTS | P099 | BERNHARDT | DAF876 |
| BERNHARDT | DAF8761 | Blue Print | ADN12240 | BORG & BECK | BFA2180 |
| BOSCH | S0014 | BOSCH | 1457433794 | BSG | BSG65135010 |
| CHAMPION | CAF100707P | CHAMPION | U707606 | CLEAN FILTERS | MA1414 |
| COMLINE | EAF357 | COOPERS | PA7289 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7289 |
| Delphi Poland S.А. | AF0492 | DENCKERMANN | A140556 | DIAMAX | DA2023 |
| DJ PARTS | FA1627 | DT | 625020 | EUROREPAR | E147039 |
| FAST | FT37170 | FEBI BILSTEIN | 30987 | FI.BA filter | FA8793 |
| FIL FILTER | HP2129 | FILTRON | AP1371 | FLEETGUARD | AF25696 |
| FRAM | CA8821 | GENERAL MOTORS | 4500935 | GENERAL MOTORS | 4416392 |
| GM | 93187281 | GM | 9161235 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 93187281 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 9161235 | GM Korea | 9161235 | GM Korea | 93187281 |
| Hans Pries (Topran) | 207137 | HENGST FILTER | E355L | HENGST FILTER | E746L |
| HOFFER | 16594 | IFA | 7171 | IPS Parts | IFA3133 |
| IWIS | LAT148 | Japanparts | FA133S | Japanparts | JFA133S |
| JAPKO | 20133 | JC PREMIUM | B2R000PR | JP GROUP | 1218608609 |
| KAGER | 120254 | KAISHIN | A10018 | KAMOKA | F212001 |
| KLAXCAR FRANCE | FA127z | KNECHT | LX8761 | KNECHT | LX876 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 1715002 | LUCAS FILTERS | LFAF148 | LYNX | LA1553 |
| M-Filter | K469 | MagnetiMarelli | 152071761677 | MagnetiMarelli | 154003512950 |
| MagnetiMarelli | 600000030560 | MagnetiMarelli | 154084861360 | MANDO CORPORATION, SEOUL | MMF015199 |
| MANN-FILTER | C321541 | MAPCO | 60546 | MASTER-SPORT | 321541LFPCSMS |
| MAXGEAR | 260110 | MDR | MAF3133 | MEAT&DORIA | 16594 |
| MECAFILTER | 148 | METAL LEVE | LX876 | MEYLE | 6120834004 |
| MGA | FA3026 | MISFAT | P099 | MOTAQUIP | VFA990 |
| MULLER FILTER | PA171 | NIPPARTS | J1321046 | Nissan | 1654600QAC |
| Nissan | 8200459854 | NPS | N132N46 | Omnicraft | 2133453 |
| OPEL | 4416392 | OPEL | 4500935 | OPEL | 9161235 |
| OPEN PARTS | EAF314710 | Optimal | FA00794 | P.B.R. | AI5210 |
| PATRON | PF1173 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Nissan INTERSTAR автобус (X70) | Фільтр Nissan INTERSTAR фургон (X70) | Фільтр Nissan INTERSTAR c бортовой платформой/ходовая часть |
| Фільтр Opel MOVANO ФУРГОН (X70) | Фільтр Opel MOVANO COMBI (X70) | Фільтр Opel MOVANO c бортовой платформой/ходовая часть (U9, E9) |
| Фільтр Opel MOVANO САМОСВАЛ (X70) | Фільтр Renault MASTER II автобус (JD) | Фільтр Renault MASTER II фургон (FD) |
| Фільтр Renault MASTER II c бортовой платформой/ходовая часть (ED/HD/UD) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F026400014 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Bosch |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 316 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Висота | 42.6 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | BOSCH |
| Вага (кг) | 0.30000 |
| Висота паковання | 45 |
| Довжина паковання | 270 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 6910749 |
| Ширина паковання | 320 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 584 ₴


