Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Фільтр повітряний AUDI, VW, SKODA (вир-во Hengst)

КОД ТОВАРУ
531153

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E206L
(HENGST FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60327 | AC | 01EFA032 | AC | PC2281E |
| AC | PC2282E | AC | PC2283E | AC | PC488 |
| AC | PC2285E | ACDelco | PC2281E | ACDelco | PC2283E |
| ALCO FILTER | MD9090 | ALCO FILTER | MD9252 | ALPHA FILTER | AF1608s |
| AND | 23133001 | AND | 3C133001 | ASAM | 70332 |
| ASHIKA | 2005510 | ASHIKA | 2009923 | AUTOMEGA | 180018510 |
| AUTOMEGA | 301330843058 | AVS AUTOPARTS | PA304 | BALDWIN | PA4091 |
| BIG FILTER | GB9514 | BIG FILTER | GB9606 | Blue Print | ADG02207 |
| BMW/MINI | 1747280 | BORG & BECK | BFA2032 | BORG & BECK | BFA2038 |
| Borsehung | B12804 | BOSCH | 0986B02316 | BOSCH | 1457429870 |
| BOSCH | 1457433310 | BOSCH | 1457433763 | BOSCH | 145743376344N |
| BOSCH | 1457433698 | BOSCH | S9870 | BOSCH | 1457429870 |
| BSG | BSG90135002 | BUGIAD | BSP20649 | CHAMPION | U569606 |
| CHAMPION | CAF100570P | CHAMPION | CAF100569P | CHAMPION | CAF100567P |
| CHAMPION | U567 | CHAMPION | U567606 | CLEAN FILTERS | MA699A |
| CLEAN FILTERS | MA699 | COMLINE | EAF042 | COMLINE | EAF082 |
| COMLINE | EAF489 | COOPERS | PA7091 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7091 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | PA7090 | DELLO | 1008340285 | DELLO | 180018510 |
| DELLO | 301330843058 | DELLO | 3008340285 | Delphi Poland S.А. | EFA919 |
| Delphi Poland S.А. | AF0104 | DENCKERMANN | A140022 | DIAMAX | DA2659 |
| DJ PARTS | FA1616 | FEBI BILSTEIN | 11210 | FENOX | FAI120 |
| FI.BA filter | FA3260 | FIL FILTER | HP2032 | FILTRON | AP0631 |
| FORD | 5019408 | FORD | 870X9601CCA | FRAM | CA5107 |
| FRAM | CA8080 | FRAM | CA5108 | FRAM | AF7884 |
| FRAM | CA4508 | GENERAL MOTORS | 834285 | GENERAL MOTORS | 0834285 |
| GM | 250062071 | GM | 90220970 | GM | 91152028 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 250062071 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 90220970 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 91152028 |
| GM Korea | 91152028 | GM Korea | 90220970 | GM Korea | 250062071 |
| GOODWILL | AG223 | Hans Pries (Topran) | 107345 | HENGST FILTER | E161L |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1325010 | Interparts | IPAP139 | Interparts | IPAP008 |
| IWIS | LAT126 | Japanparts | FA510S | Japanparts | FA923S |
| JAPKO | 20923 | JAPKO | 20510 | JC PREMIUM | B2W023PR |
| JC PREMIUM | B2X019PR | JP GROUP | 1118601400 | JS ASAKASHI | A0084 |
| KAGER | 120666 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Audi A6 (4B2, C5) | Фільтр Audi A6 Avant (4B5, C5) | Фільтр Audi A4 Avant (8D5, B5) |
| Фільтр Audi A4 (8D2, B5) | Фільтр Audi ALLROAD (4BH, C5) | Фільтр IRMSCHER GT |
| Фільтр IRMSCHER OMEGA Caravan | Фільтр IRMSCHER SENATOR | Фільтр Opel OMEGA A (V87) |
| Фільтр Opel OMEGA A УНИВЕРСАЛ (V87) | Фільтр Opel SENATOR B (V88) | Фільтр Opel FRONTERA A (U92) |
| Фільтр Opel FRONTERA A SPORT (U92) | Фільтр Skoda SUPERB I (3U4) | Фільтр VW PASSAT (3B2) |
| Фільтр VW PASSAT Variant (3B5) | Фільтр VW PASSAT (3B3) | Фільтр VW PASSAT Variant (3B6) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E206L |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 254 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Volkswagen, Opel, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Frontera, Safrane, A4, Omega, A6, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | HENGST FILTER |
| Вага (кг) | 0.25000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 210 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 531153 |
| Ширина паковання | 260 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 478 ₴


