Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Підшипник аморт. VW GOLF III, PASSAT (92-) передній (вир-во FEBI)

КОД ТОВАРУ
4600690979

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01111
(FEBI BILSTEIN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Конструкція підшипника |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Якість/клас |
|
|
| Якість/клас |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 3RG | 45719 | 3RG | 45720 | 3RG | 45735 |
| ALLIED SIGNAL | 043469B | ASHIKA | MA00481 | ASHUKI | 188889 |
| AUTLOG | FT1952 | AUTOMEGA | 3041202491J0 | AUTOSFEC | AK001111 |
| Bendix | 043469B | Bendix | 043535B | BGA | SM9605 |
| BILSTEIN | 22041142 | BILSTEIN | 17047142 | BILSTEIN | 16031456 |
| BIRTH | 6320 | BOGE | 87398L | BREDA LORETT | C626 |
| BUGIAD | BSP20400 | CAUTEX | 010725 | CAUTEX | 010913 |
| Corteco | 80003874 | Corteco | 80003835 | Corteco | 80003833 |
| CTR | GA0035K | CTR | CMKD4K | CTR | CMKD5 |
| CTR | CMKD4 | CTR | CVKD79 | CTR | GA0035 |
| DELLO | 110067410 | DYS | 7324038 | FAG | 815008930 |
| FAI AutoParts | SS3068 | FARE | 2518 | FEBEST | CHBAV |
| FEBI BILSTEIN | 07559 | FEBI BILSTEIN | 22498 | FEBI BILSTEIN | 08619 |
| FEBI BILSTEIN | 09227 | FEBI BILSTEIN | 22930 | FEBI BILSTEIN | 03456 |
| FEBI BILSTEIN | 01117 | FEBI BILSTEIN | 14116 | FEBI BILSTEIN | 18358 |
| FEBI BILSTEIN | 09228 | FEBI BILSTEIN | 15870 | FEBI BILSTEIN | 79227 |
| FEBI BILSTEIN | 22502 | FEBI BILSTEIN | 22500 | FLENNOR | FL2928J |
| FORD | 1J0412249 | FORD | 1102592 | FORD | 4503300051 |
| FORD | 7201592 | FORD | 7201688 | FORD | 95VW3K099AA |
| FORD | 95VW3K099AB | GKN | 65915 | GM | 96535010 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96535010 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96535010 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 95015324 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96535013 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96535011 | GPD | 412040 |
| GSP | 510069 | GTR | SM14006 | Hans Pries (Topran) | 103486 |
| Hans Pries (Topran) | 103486015 | HUTCHINSON | 200006 | IMPERGOM | 32295 |
| IMPERGOM | 35190 | INA | 713000800 | INA | F232860 |
| JP GROUP | 1142450102 | JP GROUP | 1142450200 | JP GROUP | 412290002 |
| JP GROUP | 412290002ALT | KAWE | FL2928J | KRAFT AUTOMOTIVE | 4090280 |
| KYB | 634812 | KYB | 633276 | KYB | 333417 |
| KYB | 364014 | KYB | 633713 | KYB | 334812 |
| KYB | SM5674 | KYB | SM1708 | KYB | SM1700 |
| KYB | SM1713 | KYB | SM1704 | KYB | 634810 |
| KYB | 333712 | KYB | 663009 | KYB | SM5451 |
| KYB | 333418 | KYB | 664014 | KYB | 333713 |
| LEINA | QF52D00003 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Підшипник Audi A1 (8X1, 8XK) | Підшипник Audi TT Roadster (8N9) | Підшипник Audi TT (8N3) |
| Підшипник Audi A3 (8L1) | Підшипник Ford GALAXY (WGR) | Підшипник Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) |
| Підшипник Seat TOLEDO II (1M2) | Підшипник Seat IBIZA IV (6J5, 6P1) | Підшипник Seat TOLEDO I (1L) |
| Підшипник Seat IBIZA II (6K1) | Підшипник Seat LEON (1M1) | Підшипник Seat CORDOBA (6K2) |
| Підшипник Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | Підшипник Seat IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) | Підшипник Seat AROSA (6H) |
| Підшипник Seat IBIZA IV ST (6J8, 6P8) | Підшипник Seat IBIZA III (6K1) | Підшипник Seat INCA (6K9) |
| Підшипник Seat CORDOBA Vario (6K5) | Підшипник Skoda ROOMSTER (5J) | Підшипник Skoda FABIA II (542) |
| Підшипник Skoda FABIA II COMBI (545) | Підшипник Skoda ROOMSTER Praktik (5J) | Підшипник Smart CITY-COUPE (450) |
| Підшипник Smart FORTWO купе (451) | Підшипник Smart FORTWO Cabrio (451) | Підшипник Smart CABRIO (450) |
| Підшипник Smart FORTWO купе (450) | Підшипник Smart ROADSTER (452) | Підшипник Smart ROADSTER купе (452) |
| Підшипник Smart CROSSBLADE (450) | Підшипник Smart FORTWO Cabrio (450) | Підшипник VW GOLF IV (1J1) |
| Підшипник VW BORA (1J2) | Підшипник VW BORA VARIANT (1J6) | Підшипник VW GOLF IV Variant (1J5) |
| Підшипник VW GOLF III (1H1) | Підшипник VW PASSAT Variant (3A5, 35I) | Підшипник VW PASSAT (3A2, 35I) |
| Підшипник VW VENTO (1H2) | Підшипник VW NEW BEETLE КАБРИОЛЕТ (1Y7) | Підшипник VW CADDY II фургон (9K9A) |
| Підшипник VW FOX (5Z1, 5Z3) | Підшипник VW CADDY II универсал (9K9B) | Підшипник VW POLO VARIANT (6V5) |
| Підшипник VW POLO (6R1, 6C1) | Підшипник VW LUPO (6X1, 6E1) | Підшипник VW CORRADO (53I) |
| Підшипник VW GOLF IV Cabriolet (1E7) | Підшипник VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | Підшипник VW GOLF III Cabriolet (1E7) |
| Підшипник VW POLO CLASSIC (6V2) | Підшипник VW GOLF III Variant (1H5) | Підшипник VW POLO (6N1) |
| Підшипник VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01111 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Ширина | 13.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Smart, Skoda, Ford, Seat, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Crossblade, Bora, Octavia, Passat, Load Up, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Spark, Fortwo, Fox, Lupo, Toledo, A1, UP!, A3, City-Coupe, TT, Golf, Roadster, Matiz, Roomster, Alhambra, Cabrio, Cordoba, Corrado, Galaxy, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | FEBI BILSTEIN |
| Вага (кг) | 0,08 |
| Висота паковання | 10 |
| Довжина паковання | 50 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4600690979 |
| Конструкція підшипника | радіально-упірний кульковий підбивник |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Ширина паковання | 50 |
| Якість/клас | P6 |
| код УКТЗЕД | 8482109000 |
| потрібна кількість | 2 |
- Ціна: 176 ₴


