Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Фільтр повітряний CHEVROLET Aveo 06- (вир-во FINWHALE)

КОД ТОВАРУ
55101134851

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
AF611
(Finwhale)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Фільтр повітряний CHEVROLET Aveo 06- (вир-во FINWHALE)
OEM 96536696;
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Висота, мм |
|
|
| Ширина, мм |
|
|
| Матеріал виготовлення |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALPHA FILTER | AF1838s | ASHIKA | 20W0005 | Blue Print | ADG02239 |
| BOSCH | F026400043 | DENCKERMANN | A140504 | FENOX | FAI123 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 42386928 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96536696 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96536696D |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96536697 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | P96536696 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 42386928 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96536696 | GOODWILL | AG616 | HENGST FILTER | E1185L |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320907 | KNECHT | LX1915 | MANDO CORPORATION, SEOUL | EAF00001M |
| MANN-FILTER | C2324 | ONNURI | GFAD004 | PARTS MALL | PAC017 |
| RIDER | REC130163 | RIDER | RD1340WA9439 | SK SPEEDMATE | SMAFG012 |
| WIX FILTERS | WA9439 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Aveo | Фільтр Chevrolet |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finwhale |
| Код запчастини | AF611 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 224 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Finwhale |
| Вага (кг) | 0.33500 |
| Висота паковання | 52 |
| Висота, мм | 46 |
| Довжина паковання | 195 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 55101134851 |
| Матеріал виготовлення | Папір |
| Ширина паковання | 230 |
| Ширина, мм | 188 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 354 ₴


