Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Елемент фільт. повітр. ВАЗ 2108-15, 1118, 2121, 2123 (інж.) (куплен. ГАЗ)

КОД ТОВАРУ
17111325968

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
AN1014
(НОРДФИЛ ООО)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALPHA FILTER | Ф1601 | ALPHA FILTER | AF1601 | BOSCH | 1457429061 |
| CHAMPION | CAF100505P | DENCKERMANN | A140027 | Finwhale | AF10 |
| HENGST FILTER | E22L | KNECHT | LX220 | M-Filter | K201 |
| MANDO CORPORATION, SEOUL | MMF015160 | MANN-FILTER | C22117 | Sintec | 21121109080 |
| WIX FILTERS | WA6168 | СНД | 21120110908082 | Автоком, г.Ливни | 2112110908004А |
| Автофильтр, г.СНД | 21121109080 | ВИС-АВТО ПСА ООО | 21082110901110 | КЕДР ЗАО | 21121109080 |
| ОАТ ВИС | 21120110908099 | ПЕКАР | 2112110908004 | Пластик | 210821109013 |
| Промбизнес | K001C | УАЗ | 21120110908082 | Цитрон | 21121109080 |
| Цитрон | 21121109080 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Елемент ВАЗ | Елемент ВАЗ 2101- 2107(классика) | Елемент ВАЗ-1118 "Калина" |
| Елемент ВАЗ-2108 | Елемент ВАЗ-21083 | Елемент ВАЗ-2109 |
| Елемент ВАЗ-21099 | Елемент ВАЗ-2121 |
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | Bosch 1457429061; Champion CAF100505P; Denckermann A140027; Finwhale AF10; Knecht LX220; Mann Filter C22117; WIX Filters WA6168 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | AN1014 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 213 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Висота | 57 мм |
| Виробник | УАЗ |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volvo, Volkswagen, Audi, Jaguar, Богдан, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | 2111, Niva, Granta, 100, Priora, XJ, 112, 240, 110, Polo, 111, Transporter, 2310, Derby, 2110, 1.1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | НОРДФІЛ ТОВ |
| Вага (кг) | 0.15500 |
| Висота паковання | 55 |
| Довжина паковання | 210 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 17111325968 |
| Ширина паковання | 210 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 221 ₴


