Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Радіатор охолодження OPEL ASTRA G (98-) (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
6900497393

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
63016
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Конструкція радіатора: |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Перегляд коробки передач |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Оснащення / обладнання |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 0370170066 | AHE | 121095 | AKS DASIS | 151960N |
| AUTOGAMMA | 102218 | AUTOMEGA | 3013000211 | AVA COOLING | OL2257 |
| AVA COOLING | VN2206 | AVA COOLING | VNA2206 | BEHR | 8MK376771121 |
| Behr Hella Service | 8MK376771121 | DELLO | 3013000211 | Denso | DRM20080 |
| DIEDERICHS | 8180507 | DIEDERICHS | DCM2628 | EACLIMA | 31R54100 |
| EQUAL QUALITY | RM0179 | FORD | 1300186 | FORD | 1300211 |
| FRIGAIR | 01073080 | GM | 1300186 | GM | 90570723 |
| GM | 1300211 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 1300186 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 1300211 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 90570723 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 9202491 | GM Korea | 1300186 |
| GM Korea | 1300211 | GM Korea | 90570723 | HELLA | 8MK376771121 |
| IWIS | PRD1545 | JDEUS | RA0200740 | KAGER | 310800 |
| KLOKKERHOLM | 5051302257 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1551780 | LORO | 0370170066 |
| MagnetiMarelli | 350213966000 | MAHLE | CR1494000S | MAXGEAR | AC230020 |
| Nissens | 63016 | Nissens | 85680 | Nissens | 63005A |
| Nissens | 65280A | NPS | DRM20080 | NRF | 507529 |
| NRF | 53629 | NRF | 53406 | OPEL | 1300186 |
| OPEL | 1300211 | OPEL | 9202491 | ORDONEZ | 2060265 |
| ORDONEZ | 2061006 | PRASCO | OL2257 | PRASCO | OP017R012 |
| PROFIT | 17400380 | Quinton Hazell | QER1682 | SATO TECH | R12122 |
| SATO TECH | R20030 | SOMORA | 211740 | Stellox | 1025998SX |
| TEMPEST | TP1563016 | TEMPEST | TP1565280A | THERMOTEC | D7X068TT |
| Valeo | 732723 | Van Wezel | 37002257 | Van Wezel | 58002206 |
| WILMINK | WG1721464 | WILMINK | WG1722466 | Форма | FP52A301 |
| Форма | FP52A301X |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Opel ASTRA G НАКЛОННАЯ ЗАДНЯЯ ЧАСТЬ (T98) | Радіатор Opel ASTRA G СЕДАН (T98) | Радіатор Opel ASTRA G УНИВЕРСАЛ (T98) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 63016 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 540 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 3.36000 |
| Тип коробки передач | механічна коробка передач |
| Висота паковання | 485 |
| Довжина паковання | 115 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900497393 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Негабарит | Негабарит |
| Обладнання/обладнання | для автомобілів без кондиціонера |
| Розмір решітки | 540-349-22 |
| Ширина паковання | 890 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 2 507 ₴


