Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Фільтр повітряний KIA SPORTAGE 2.0 GDI 14- (вир-во DENCKERMANN)

КОД ТОВАРУ
69101167209

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
A146915
(DENCKERMANN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AMC Filter | KA1597 | MANDO CORPORATION, SEOUL | EAF00143T | Mobis | 281133W500 |
| NIPPARTS | N1320336 | PARTS MALL | 281133W500 | PARTS MALL | PAB082 |
| WIX FILTERS | 49047 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A146915 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Denckermann |
| Довжина | 286 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | DENCKERMANN |
| Вага (кг) | 0.10000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 170 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101167209 |
| Ширина паковання | 300 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 487 ₴


