Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Фільтр повітряний HYUNDAI SOLARIS II, KIA RIO IV 1.0-1.6 17- (вир-во MANN)

КОД ТОВАРУ
69101213694

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C26048
(MANN-FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALPHA FILTER | AF1927 | DENCKERMANN | A146951 | MANN-FILTER | C26048 |
| Mobis | 28113H8100 | Mobis | 28113H8100 | WIX FILTERS | WA9859 |
| WIX FILTERS | WA9859 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C26048 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mann Filter |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Solaris, Accent, Rio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANN-FILTER |
| Вага (кг) | 0.01000 |
| Висота паковання | 70 |
| Довжина паковання | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101213694 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 260 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 673 ₴


