Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Фільтр повітряний HYUNDAI SOLARIS II, KIA RIO IV 1.0-1.6 17- (вир-во DENCKERMANN)

КОД ТОВАРУ
69101308648

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
A146951
(DENCKERMANN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALPHA FILTER | AF1927 | Blue Print | ADG022165 | DENCKERMANN | A146951 |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320341 | KAMOKA | F252101 | MANN-FILTER | C26048 |
| Mobis | 28113H8100 | Mobis | 28113H8100 | WIX FILTERS | WA9859 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A146951 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Denckermann |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Solaris, Accent, Rio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | DENCKERMANN |
| Вага (кг) | 1.90000 |
| Висота паковання | 80 |
| Довжина паковання | 300 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101308648 |
| Ширина паковання | 180 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 262 ₴


