Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Фільтр повітряний HYUNDAI SANTA FE 2.0-2.2 CRDI 18- (вир-во DENCKERMANN)

КОД ТОВАРУ
69101308663

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
A142094
(DENCKERMANN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 200KK35 | Blue Print | ADG022152 | DENCKERMANN | A142093 |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320339 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320337 | MANDO CORPORATION, SEOUL | MMF010003 |
| MANN-FILTER | C30027 | Mobis | 28113a9200 | Mobis | 28113A9200 |
| Mobis | 28113A9100 | RIDER | REC130017 | RIDER | RD134028113A9100 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A142094 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Denckermann |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | DENCKERMANN |
| Вага (кг) | 0.42000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 320 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101308663 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 190 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 371 ₴


