Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Фільтр повітряний KIA SORENTO 2.4 15- (вир-во DENCKERMANN)

КОД ТОВАРУ
69101284633

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
A142093
(DENCKERMANN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 200KK35 | Blue Print | ADG022152 | CWORKS | B130G0091 |
| DENCKERMANN | A142093 | DENCKERMANN | A142094 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320339 |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320337 | KAMOKA | F238901 | LUCAS FILTERS | LFAF699 |
| MANDO | MMF010003 | MANDO CORPORATION, SEOUL | MMF010003 | MANN-FILTER | C30027 |
| MECAFILTER | ELP9634 | Mobis | 28113A9100 | Mobis | 28113A9100 |
| RIDER | RD134028113A9100 | RIDER | REC130017 | RIDER | REC130017 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A142093 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Denckermann |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | DENCKERMANN |
| Вага (кг) | 0.10000 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 320 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101284633 |
| Ширина паковання | 240 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 364 ₴


