Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Фільтр повітряний OPEL (вир-во Mando)

КОД ТОВАРУ
69001302060

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MMF015254
(MANDO CORPORATION, SEOUL)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALPHA FILTER | AF1712 | GENERAL MOTORS | 5834280 | GENERAL MOTORS | 5835125 |
| GENERAL MOTORS | 835625 | GENERAL MOTORS | 935824 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 13271043 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 834625 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 9202382 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 93188944 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 93192883 | M-Filter | K735 | ROVER | FA3362 |
| WIX FILTERS | WA6764 | ГАЗ | 8347 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр GENERAL MOTORS |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MMF015254 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mando |
| Довжина | 298 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Висота | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANDO CORPORATION, SEOUL |
| Вага (кг) | 0.37000 |
| Висота паковання | 40 |
| Довжина паковання | 250 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001302060 |
| Ширина паковання | 310 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 661 ₴


