Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Фільтр повітряний HYUNDAI SANTA FE II, KIA SORENTO II (вир-во Mando)

КОД ТОВАРУ
69001089186

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
EAF00021M
(MANDO CORPORATION, SEOUL)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Blue Print | ADG022147 | Blue Print | ADG022134 | Blue Print | ADG022104 |
| BOSCH | F026400292 | DENCKERMANN | A141685 | DENCKERMANN | A141641 |
| HENGST FILTER | E1129L | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320331 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320541 |
| KNECHT | LX2957 | MANN-FILTER | C27050 | MANN-FILTER | C28010 |
| Mobis | 281132P100 | Mobis | S281132P100 | Mobis | 281132P100 |
| Mobis | 281133S100 | ONNURI | GFAH088 | ONNURI | GFAH063 |
| PARTS MALL | PAB069 | RIDER | REC130083 | RIDER | REC130085 |
| RIDER | RD1340C27050 | RIDER | RD1340WA9711 | SK SPEEDMATE | SMAFH041 |
| SK SPEEDMATE | SMAFK042 | WIX FILTERS | WA9711 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00021M |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mando |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 277 мм |
| Висота | 42 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Optima, Grandeur, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANDO CORPORATION, SEOUL |
| Вага (кг) | 0.37800 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 285 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001089186 |
| Ширина паковання | 235 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 335 ₴


