Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Фільтр повітряний OPEL MOVANO, RENAULT MASTER 01- (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
1900452565

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-01-133
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALPHA FILTER | AF1702s | Blue Print | ADN12240 | BOSCH | F026400014 |
| CHAMPION | CAF100769P | CHAMPION | CAF100707P | DENCKERMANN | A140556 |
| DENCKERMANN | A140680 | GENERAL MOTORS | 4416392 | GENERAL MOTORS | 4500935 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 9161235 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 93187281 | HENGST FILTER | E355L |
| HENGST FILTER | E746L | KNECHT | LX1656 | M-Filter | K469 |
| M-Filter | K725 | MANDO CORPORATION, SEOUL | MMF015199 | MANN-FILTER | C29168 |
| Nissan | 1654600QAC | Nissan | 8200459854 | RENAULT | 7700300433 |
| RENAULT | 7701044595 | RENAULT | 7701065037 | RIDER | REC130245 |
| RIDER | RD1340WA9413 | RIDER | RD1340WA6562 | ROVER | FA3026 |
| WIX FILTERS | WA6562 | WIX FILTERS | WA9413 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Nissan INTERSTAR фургон (X70) | Фільтр Nissan INTERSTAR автобус (X70) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2001133 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 316 мм |
| Ширина | 261 мм |
| Висота | 43 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.38200 |
| Висота паковання | 40 |
| Довжина паковання | 320 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 1900452565 |
| Ширина паковання | 270 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 485 ₴


