Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Фільтр повітряний OPEL (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
69001205484

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-0W-W16
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63579 | AMC Filter | DA7610 | AUTOMEGA | 3008340125 |
| Blue Print | ADW192202 | Blue Print | ADW192202 | BOSCH | F026400244 |
| BUICK | 13319421 | CLEAN FILTERS | MA3189 | DENCKERMANN | A141735 |
| FILTRON | AP1525 | GENERAL MOTORS | 834125 | GENERAL MOTORS | 834895 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 1013319421 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 95519047 | GM Korea | 1013319421 |
| GM Korea | 13319421 | GM Korea | 95519047 | Hans Pries (Topran) | 208065 |
| HENGST FILTER | E1083L | Japanparts | FAW16S | JAPKO | 20W16 |
| KAMOKA | F231301 | KNECHT | LX3062 | LYNX | LA1922 |
| M-Filter | K7861 | MANDO CORPORATION, SEOUL | MMF015337 | MANN-FILTER | C29012 |
| MAPCO | 60383 | MDR | MAF3W16 | MECAFILTER | ELP9199 |
| MOTAQUIP | LVFA1494 | MULLER FILTER | PA3579 | OPEL | 834895 |
| OPEL | 834125 | OPEN PARTS | EAF352610 | Optimal | FA00856 |
| RIDER | REC130031 | RIDER | RD1340WA9740 | SCT Germany | SB2308 |
| STARLINE | SFVF7560 | VAICO | V400893 | WIX FILTERS | WA9740 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Chevrolet MALIBU (V300) | Фільтр Opel INSIGNIA A (G09) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 200WW16 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 258 мм |
| Висота | 45 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, 9-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.47500 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 260 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001205484 |
| Ширина паковання | 300 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 399 ₴


