Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Фільтр повітряний KIA CARENS, MAGENTIS 1.6-2.0 CRDI 06- (вир-во HENGST)

КОД ТОВАРУ
69101267966

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E1262L
(HENGST FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63194 | ACKOJA | A520422 | ALCO (ZYPERN) | MD8330 |
| ALCO FILTER | MD8330 | AMC Filter | KA1569 | ASHIKA | 200KK18 |
| ASHUKI | Y01705 | Blue Print | ADG02274 | BOSCH | 0986AF2115 |
| BOSCH | F026400522 | COMLINE | CKI12267 | COOPERS | PA7696 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | PA7696 | DENCKERMANN | A141069 | DIAMAX | DA2827 |
| DJ PARTS | FA1510 | FILTRON | AP1778 | FRAM | CA10915 |
| HENGST FILTER | E1262L | HERTH + BUSS ELPARTS | J1320322 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320322 |
| Herth+Buss | J1320322 | HIFI FILTER | SA8502 | HOFFER | 18376 |
| Interparts | IPAH040 | IPS Parts | IFA3K20 | Japanparts | FAK18S |
| JAPKO | 20K18 | JC PREMIUM | B20328PR | JS ASAKASHI | A9321 |
| KAISHIN | A10178 | KAMOKA | F232901 | KAVO PARTS | KA1569 |
| KLAXCAR FRANCE | FA584z | KNECHT | LX2687 | LUCAS FILTERS | LFAF216 |
| MAHLE | LX2687 | MANDO CORPORATION, SEOUL | MAF032 | MANN-FILTER | C26018 |
| MASTER SPORT | 26018LFPCSMS | MASTER-SPORT | 26018LFPCSMS | MAXGEAR | 261399 |
| MDR | MAF3K18 | MEAT&DORIA | 18376 | MECAFILTER | ELP9351 |
| MEYLE | 28123210009 | MISFAT | P544 | Mobis | 281132G300 |
| Mobis | 281132G300 | MOTAQUIP | LVFA1468 | MOTRIO | 8550500560 |
| MULLER FILTER | PA3194 | NAPA | NFA1195 | NIPPARTS | J1320322 |
| NPS | K132A30 | ONNURI | GFAK044 | OPEN PARTS | EAF354710 |
| PARTS MALL | PAB058 | PARTS MALL | PAB058 | PATRON | PF1284 |
| PEMEBLA | K6145 | PURFLUX | A1420 | Quinton Hazell | QFA0314 |
| SAKURA | A29380 | SAKURA Automotive | A29380 | SK SPEEDMATE | SMAFK033 |
| Sofima | S3B06A | STEP FILTERS | AE46438 | TECNECO FILTERS | AR26018PMJ |
| TECNOCAR | A2366 | TOKOCARS | T1204028 | UFI | 30B0600 |
| UNIFLUX FILTERS | XA1027 | WIX FILTERS | WA9642 | СПЗ 3 | E1262L |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E1262L |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 264 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Carens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | HENGST FILTER |
| Вага (кг) | 0.44000 |
| Висота паковання | 260 |
| Довжина паковання | 50 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101267966 |
| Ширина паковання | 200 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 564 ₴


