Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Фільтр повітряний OPEL (вир-во Mando)

КОД ТОВАРУ
69001302061

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MMF015255
(MANDO CORPORATION, SEOUL)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A70288 | ALCO (ZYPERN) | MD8052 | ALCO (ZYPERN) | MD8102 |
| ALCO FILTER | MD8052 | ALCO FILTER | MD8102 | ASAM | 70276 |
| AUTOMEGA | 3058340281 | Blue Print | ADW192218 | BORG & BECK | BFA2034 |
| BOSCH | 1457433597 | BOSCH | F026400013 | BOSCH | F026401726 |
| BOSCH | S0013 | CHAMPION | CAF100795P | CHAMPION | U795606 |
| CLEAN FILTERS | MA3002 | COMLINE | EAF488 | COOPERS | PA7502 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | PA7502 | DELLO | 3058340281 | Delphi Poland S.А. | AF20107 |
| DENCKERMANN | A140542 | FEBI BILSTEIN | 32138 | FIL FILTER | HP2164 |
| FILTRON | AP0514 | FRAM | CA10070 | GENERAL MOTORS | 0835622 |
| GENERAL MOTORS | 0835632 | GENERAL MOTORS | 835632 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 0835632 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 13271041 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 24443113 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 55556463 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 55556465 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 5834033 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 5834281 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 835632 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 8378 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 91181912 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 9201158 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 93181912 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 93192884 |
| HANS PRIES | 206977 | Hans Pries (Topran) | 206977 | HENGST FILTER | E611L |
| HENGSTENBERG | E611L | JC PREMIUM | B2X057PR | JP GROUP | 1218602509 |
| JS ASAKASHI | A0288 | KAGER | 120663 | KAMOKA | F205201 |
| KLAXCAR FRANCE | FA096z | KNECHT | LX1826 | KOLBENSCHMIDT | 50013684 |
| KRAFT | 1711579 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1711579 | LYNX | LA15082 |
| M-Filter | K4212 | MagnetiMarelli | 152071760673 | MANDO | MMF015255 |
| MANDO CORPORATION, SEOUL | MMF015255 | MANN-FILTER | C301302 | MAPCO | 60702 |
| MASTER-SPORT | 301261LFPCSMS | MAXGEAR | 260094 | MECAFILTER | 139 |
| MGA | FA3028 | MISFAT | P258 | MOTAQUIP | VFA1114 |
| MULLER FILTER | PA288S | OPEN PARTS | EAF304810 | Optimal | FA00526 |
| PARTS MALL | PA1005 | PATRON | PF1181 | PURFLUX | A1191 |
| Quinton Hazell | QFA0515 | RIDER | RD1340WA9401 | ROVER | FA3028 |
| SAKURA | A6533 | SAKURA Automotive | A6533 | SCT | SB2161 |
| SCT Germany | SB2161 | Sofima | S3258A | STARLINE | SFVF4232 |
| SWAG | 40932138 | TECNOCAR | A2148 | UFI | 3025800 |
| UNICO FILTER | AE29502 | VAICO | V400156 | Valeo | 585174 |
| WIX FILTERS | WA9401 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр GENERAL MOTORS |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MMF015255 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mando |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANDO CORPORATION, SEOUL |
| Вага (кг) | 0.40000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 270 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001302061 |
| Ширина паковання | 360 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 641 ₴


